Hakkımızda

Şirket Profili

Şirket Profili

Birleşik Uzmanlar YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. 1992 yılında kurulmuş olup, uzman çalışma kadrosuyla çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı sermayeli müşterilerine vergi, bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı, kurumsal finans hizmetleri, muhasebe organizasyonu, iç denetim sisteminin kurulması, teşvik, yabancı sermaye mevzuatı, iş ve sosyal güvenlik konularında hizmetler sunan profesyonel bir organizasyondur.

Şirketimizin hizmet verdiği müşterilerinin faaliyet konuları: Telekomünikasyon, bilişim teknolojileri, medya, eğitim, enerji, inşaat, madencilik, denizcilik, imalat, tekstil, kimya, tarım, turizm, gıda ve tüketim ürünleri, yatırım, perakende, havayolları, makine, elektronik, petrol, finans, şans oyunları, kar amacı gütmeyen kurumlar ve benzeri sektörlerde yer almaktadır.

Birleşik Uzmanlar YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.her biri diğerinden bağımsız olan denetim firmalarının üye olduğu uluslararası bir organizasyon olan PrimeGlobal’in üyesidir.

PrimeGlobal profesyonel hizmetler sunabilen bir organizasyon değildir ve bu tür hizmetler vermez. Her üye tek başına ve bağımsız bir kuruluştur.

Prime Global bir ortaklık değildir, üye firmalar Prime Global ve diğer bağımsız üyeler adına hareket etmezler.

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz alanda, en üst düzeyde denetim ve danışmanlık faaliyetleri sunan, firmalara göremediklerini göstermek suretiyle farklı bakış açıları kazandıran, ülkenin en iyi yerel denetim firması olmak hedefine doğru, hep bir adım önde olmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Eğitimli ve üstün nitelikli kadrosuyla, alanında fark yaratan çözümler üreten, butik hizmet vermeyi kendine şiar edinmiş, ülkenin en kaliteli denetim şirketlerinden biri olmak.

Şeffaflık Raporu

Şeffaflık Raporu

Birleşik Uzmanlar Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 2022 yılı şeffaflık raporuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Birleşik Uzmanlar Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 2021 takvim yılında KAYİK denetimi yapmamış olduğundan, Bağımsız Denetim Yönetmeliği'nin 36. maddesi uyarınca 2021 takvim yılına ilişkin Şeffaflık Raporu düzenlememiştir.

Birleşik Uzmanlar Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 2020 takvim yılında KAYİK denetimi yapmamış olduğundan, Bağımsız Denetim Yönetmeliği'nin 36. maddesi uyarınca 2020 yılına ilişkin Şeffaflık Raporu düzenlememiştir.

Birleşik Uzmanlar Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 2019 takvim yılında KAYİK denetimi yapmamış olduğundan, Bağımsız Denetim Yönetmeliği'nin 36. maddesi uyarınca 2019 yılına ilişkin Şeffaflık Raporu düzenlememiştir.

Birleşik Uzmanlar Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 2018 takvim yılında KAYİK denetimi yapmamış olduğundan, Bağımsız Denetim Yönetmeliği'nin 36. maddesi uyarınca 2018 yılında Şeffaflık Raporu düzenlememiştir.

Birleşik Uzmanlar Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 2017 yılı şeffaflık raporuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Birleşik Uzmanlar Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. 2016 yılı şeffaflık raporuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bizden

Yenilenen Web Sayfamız

Birleşik Uzmanlar YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. yenilenen internet sayfası yayına alınmıştır.

Yasal Uyarı:

Birleşik Uzmanlar YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.’nin kendisine ait  www.birlesikuzmanlar.com.tr adlı internet sitesinde yayınlanan bilgiler, yalnızca ilgi duyanlara konu hakkında genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İnternet sitemizde yer alan içeriklerin görüntülenmesi, kopya edilmesi, çıktısının alınması; Ticari olmayan bilgi edinme amaçlı kullanımlar ve içeriğin her bir kopyası ve/veya belirli bir kısmının kendi içinde yayım hakkı bildirimini içermesi koşuluyla mümkündür.

Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, kullanılan bilgiye ve kullanıldığı olayın kendisine özgü yapısına bağlı olarak büyük farklılıklar gösterebilir. Yasal mevzuatın dinamik yapısı gereği sürekli bir değişim içinde olması ve elektronik iletişimin kendi doğası gereği bazı riskleri taşıması nedeniyle, sitede yer alan bilgilerde gecikme, eksiklik veya yanlışlıklar olabilir. Bu nedenle sitede yer alan bilgi, yayın ve hesaplamalar, yazar ve yayıncıların yasal konular veya diğer mesleki konulardaki tavsiye ve danışmanlık hizmetleri olarak yorumlanmamalı ve profesyonel danışmanların yerini alacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu sitede yer alan bilgiler kullanılmadan evvel profesyonel bir danışmandan yardım almanız önerilir. Sitede yer alan bilgi ve yayınların güvenilir olması hususunda azami özen ve gayret gösterilmekle birlikte, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik ya da bu bilgilerin kullanılmasından doğacak sonuçlardan Birleşik Uzmanlar YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. sorumlu tutulamaz. 

Bu sitedeki bilgiler oldukları gibi sunulmaktadır. www.birlesikuzmanlar.com.tr sitesi bu bilgi ve içerikler hakkında sarih veya zımni herhangi bir beyanda bulunmamakta olup, herhangi bir garanti vermemektedir.

www.birlesikuzmanlar.com.tr internet sitesi yukarıda açıklananlarla sınırlı olmaksızın, sitede yer alan içeriğe ya da içeriklerde yar alan bilgilerin hatasız olduğuna, kalite veya performansla ilgili herhangi bir belirli kriteri karşılayacağına dair garanti vermez.

www.birlesikuzmanlar.com.tr internet sitesi ve lokal uygulamaları ile bağlantıları, ortakları, müdürleri, hissedar veya çalışanlarından hiçbiri herhangi bir özel, dolaylı, tesadüfi, önemli olabilecek ya da cezai zararlardan, sözleşmeden, yasal durumdan veya şahsi kusur ve hatalardan kaynaklanan sonuçlar nedeniyle sorumlu tutulamazlar.

www.birlesikuzmanlar.com.tr internet sitesi web sağlayıcılarındaki bazı bağlantılar üzerinden, www.birlesikuzmanlar.com.tr internet sitesinin üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı üçüncü kişilerin internet sitelerine ulaşılabilmektedir. Sitemiz üzerinden bağlantı verilen ve/veya ulaşılabilen bu diğer üçüncü kişilerce yönetilen internet sitelerindeki bilgilerin doğruluğu veya bu bilgilerle alakalı herhangi beyanda bulunmamaktayız. Anılan siteler yoluyla sağlanan veya ulaşılan hiçbir hizmet veya ürünü onaylamamakta, garanti etmemekte, bunların kullanılmasını teşvik veya tavsiye etmemekteyiz. Sitemiz üçüncü şahıslar tarafından yayınlanan bilgi, hizmet ve malzemelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte, üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan görüş ve beyanları doğrudan veya dolaylı olarak onaylamamaktadır.